Bank głosów pozwoli ci zaprowadzić urozmaicenie, zarówno na linii telefonicznej, jak również w siedzibie firmy.

Odpowiednie powitanie w centralce telefonicznej okazuje się bardzo istotne, gdyż jest wyrazem grzeczności względem kontaktujących się kontrahentów, jak również pozwala przekazywać przeróżne kluczowe wiadomości oraz wskazówki. Kiedy zatem nie chce się, żeby dzwoniących witał pusty sygnał telefoniczny, należy zaplanować stworzenie unikalnego powitania. Będzie to z pewnością trafioną inwestycją.


Pragniesz witać dzwoniących? Zaplanuj odpowiedni komunikat!


Za pomocą komunikatu emitowanego z centrali telefonicznej możemy przekazywać dzwoniącym wiele istotnych informacji. Kiedy telefonują poza czasem pracy zakładu, dowiedzą się, w jakich godzinach można zastać na miejscu pracowników. Komunikat nagrany na centrali telefonicznej potrafi też pokierować dzwoniących, z którym numerem wewnętrznym się połączyć w celu najszybszego załatwienia własnych spraw. To ogromne ułatwienie i oszczędność czasu, w równym stopniu dla dzwoniących, jak również dla pracowników przedsiębiorstwa. Projekt indywidualnego nagrania stworzonego na potrzeby danego przedsiębiorstwa jest dobrą inwestycją, gdyż podnosi jej rangę i powoduje, że lepiej prezentuje się ona w oczach kontrahentów.
Emisja radiowa
Author: Martin Pulaski
Source: http://www.flickr.com


Ale jak stworzyć takie nagranie?

Doskonałą alternatywą w przypadku osób, które chcą zaprojektować swoje nagranie telefoniczne jest bank głosów. To zbiór nagrań lektorów o różnym zabarwieniu, zarówno damskich jak i męskich. W związku z tym każdy ma okazję wybrać zabarwienie oraz tembr głosu, które przypadną mu do gustu, jak również wedle niego optymalnie będą pasować do obrazu przedsiębiorstwa. Następnie trzeba dobrze zastanowić się, jakie informacje będą istotne dla kontaktujących się, aby nie ominąć ważnych szczegółów.


Miłe urozmaicenie


Następnym interesującym urozmaiceniem, jakie można wprowadzić w swojej firmie, okazują się jingle radiowe - czytaj więcej o jinglach radiowych. Niedługie muzyczne przerywniki można emitować w sklepach, lokalach gastronomicznych, jak również w biurach przedsiębiorstw. Jingle mogą zapowiadać emisję reklam lub komunikatów z istotnymi informacjami. W internecie można znaleźć rozległy wybór dostępnych już utworów, lub zlecić skomponowanie własnej muzyki.