Gdzie spędzić tegoroczne ferie? Sprawdź, jakie ciekawostki czekają na Ciebie przykładowo w Szklarskiej Porębie!

Jeżeli masz małe dzieci, bez wątpliwości nie wyobrażasz sobie, aby nie wyjeżdżać nigdzie na ferie. Jakiś czas temu najczęściej decydowaliśmy się na wyjazd za granicę, jednakże obecnie coraz większą popularnością znowu cieszą się polskie góry.


kajaki
Author: Pavlo Boyko
Source: http://www.flickr.com


Sprawdź, jakie są nasze typy na nadchodzące ferie zimowe!


Zakopane typowo turystyczne
Oczywiście bez wątpienia pierwszym, co przyjdzie Ci na myśl, gdy rozmawiamy o naszych górach, będzie Zakopane. Powinieneś jednak wiedzieć, że jest to miejscowość typowo turystyczna i niewątpliwie nie znajdziesz tam wiele spokoju. Dodatkowo ceny mieszkań są naprawdę bardzo wysokie - wystarczy odjechać od Zakopanego kilkadziesiąt kilometrów i można spędzić tam ferie za ułamek tej ceny. Przykładowo jeśli chodzi o tanie i zlokalizowane w fajnych miejscach noclegi Szklarska Poręba z pewnością będzie fajnym adresem. Co więcej, oferuje również szklarska poręba hotele naprawdę wysokiej jakości, a nie tylko kwatery prywatne.


Gdzie szukać fajnych noclegów?


konie
Author: Klearchos Kapoutsis
Source: http://www.flickr.com


Pierwsza zasada to zabranie się za szukanie noclegów odpowiednio wcześnie - na pewno powinieneś wziąć to pod uwagę natychmiast po tym, jak będziesz znał termin Waszych przyszłorocznych ferii. Powinieneś zdawać sobie sprawę z tego, że jeżeli chodzi o najlepsze noclegi Szklarska Poręba i pobliskie miasta wyprzedają je właściwie na pniu.


Jednocześnie im wcześniej zabierzesz się za rezerwację noclegów, na tym większe rabaty możesz liczyć - Szklarska Poręba hotele zwykle jeszcze latem oferują najlepsze ceny na czas zimowy. Jeśli wtedy zarezerwujesz nocleg, bez wątpienia będzie to najtańsza opcja.