Istnieje przekonanie, że w góry jeżdżą tylko ci, którzy są żarliwymi narciarzami i że wybierają się tam wyłącznie zimą

Przekonanie, że góry są fajne wyłącznie zimą jest szalenie błędne. Góry są przepiękne o każdej porze roku oraz o każdej porze dnia.


koscielisko apartamenty
Author: MVolkmann
Source: http://www.flickr.com


Wystarczy tylko raz pojechać tam latem, by się o tym przekonać.


Nasze magiczne góry (sprawdź koniecznie akcesoria do wspinaczki górskiej) lubią wszyscy. W okresie ferii zimowych są oblegane przez rzesze miłośników narciarstwa. Na nartach szosują zwykle całe rodziny - jest to ich tradycja. Kilkuletnie dzieci jeżdżą tak, że czasami ciężko w to uwierzyć. Niektórzy myślą, że góry są puste latem, ale to błędne myślenie. W lipcu czy sierpniu przyjeżdżają tu fani ścianek i pieszych spacerów. Ci bardziej sprawni są w stanie wtedy zdobywać wysokie góry, a seniorzy oraz maluchy cieszą się wędrówkami w pięknych dolinach. Góry mają to do siebie, że codziennie są odmienne. Zatem nigdy się nie nudzą. Nawet w czasie jednego spaceru możemy zachwycać się takimi widokami, które onieśmielają. Jeśli więc pragniemy wybrać się całą rodziną w Tatry, ale Zakopane wydaje nam się zbyt zatłoczone, to warto pomyśleć o noclegu gdzieś w okolicy. Rewelacyjnym pomysłem może być Kościelisko. Jest to urokliwa podhalańska wioska położona tylko około 10 minut jazdy od stolicy polskich gór. Sama wioska także jest niezwykle urocza.
Zatem jeśli zainteresowało nas Kościelisko apartamenty dla całej rodziny znajdziemy tam bez problemu. Apartamenty posiadają rzecz jasna wszelkie udogodnienia - będziemy mieć choćby własną kuchnię, żeby być w stanie ugotować dzieciom pyszne posiłki.