Jak przygotować się na wczasy z pociechą nad morzem?

Przewidujesz pierwsze rodzinne wakacje nad morzem? Frapujesz się, gdzie najlepiej pojechać z pociechą, by urlop był miłym wspomnieniem tak dla ciebie, jak także dla niego?
niechorze noclegi
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com


Przeczytaj poniższą poradę. Dowiesz się z niej co wziąć pod uwagę przewidując wczasy nad morzem a także jak uprzyjemnić sobie Pobyt, gdy już tam będziesz. Ekskursja da efekt a także nie zmęczy Was za bardzo, jeśli starannie wybierzesz miejsce relaksu. Kiedy podróżujesz z niemowlęciem, wybieraj raczej nasze zachodnie plaże czy też otoczenia Zatoki Gdańskiej oraz Mierzei Wiślanej. Klimat tutaj jest łagodniejszy, zaś wiatry słabsze. Przedszkolak może wypoczywać na środkowym wybrzeżu, w ostrzejszym klimacie. Jeśli postawisz na Niechorze noclegi zarezerwuj odpowiednio wcześniej.


Azja
Author: Chris Waits
Source: http://www.flickr.com


Bardzo istotny jest rodzaj plaży – z dzidziusiem nie jedź na klify (np. do Jastrzębiej Góry). Wyprawa na takową plażę (a zwłaszcza wniesienie z powrotem wózka) jest katorgą. Dla starszego dziecka poszukaj plaży piaszczystej oraz szerokiej. Wybieraj miejscowości nad samym morzem, prędzej dotrzecie na plażę. Jeśli wyjazd ma wzmocnić berbecia, powinien trwać minimum miesiąc. Komplet obowiązkowy na plażę to cienka, bawełniana bluzka z krótkimi rękawami, czapeczka z daszkiem (albo kapelusik), krem z dużym filtrem jak też parasol od słońca. Gdy już jesteście na plaży, ulokuj się obok innej rodziny z maluchami.
Jest spora szansa na to, że maluchy będą się wspólnie bawić, natomiast Ty chwilę odsapniesz. Jednak miej na uwadze, że to Ty odpowiadasz za swoje dziecko, jego postępowanie oraz bezpieczeństwo, zaś oczy musisz mieć dookoła głowy.