Przed nami wakacje - znaczna część z nas wyjedzie nad polskie morze, gdyż czujemy do Bałtyku ogromny sentyment

Pomimo tego iż w dzisiejszych czasach możemy podróżować po całym świecie oraz lecieć przykładowo na Hawaje czy Seszele, to wciąż pokaźna grupa Polaków wybiera wczasy nad naszym morzem.
I nie bierze się to z barier finansowych. Po prostu kochamy nasze morze.


wakacje rowy
Author: Torrey Wiley
Source: http://www.flickr.com


Jeżeli chodzi o wyjazd na urlop nad morze bałtyckie, to każdy ma inne priorytety. Są tacy, którzy wolą większe miasta, gdzie bywają imprezy oraz inne atrakcje. Najczęściej taką potrzebę przyjmują nastolatkowie. Są też tacy, którzy nad Bałtyk jadą, żeby odpocząć albo aby spędzić przyjemne oraz rodzinne wakacje - dlatego lubią niewielkie wioski, gdzie jest spokojnie. Zazwyczaj mowa o parach z małymi pociechami, które na co dzień mieszkają w wielkich miastach i w okresie urlopu chcą uciec przed hałasem oraz wiecznym bieganiem. Pragną przez ten czas poleżeć na piasku, wraz z dziećmi budować zamki z piasku i powolnym krokiem chodzić na obiad na świeżą rybkę w nadmorskiej smażalni. Jeśli szukamy fajnego miejsca na urlop, mamy możliwość wybrać Rowy. Jest to nadmorska wioska, która znajduje się blisko Ustki, przy urokliwym jeziorze Gardno oraz na granicy Słowińskiego PN. Możemy znaleźć tam hotele lub domki kempingowe. Każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.
Zatem jeśli chcemy spędzić miłe wakacje Rowy są idealnym miejscem na mapie polskiego wybrzeża. Wioska nas nie zawiedzie. Zrelaksujemy się tu trochę i naładujemy akumulatory przed powrotem do pracy i codzienności.