szlaki dla rowerów na mazurach i w Zakopane - a więc, jeziorka kontra góry na szlakach

Wybierasz się na wczasy na mazury, albo w górki? Lubisz jeździć na rowerze i pragnąłbyś również trochę tam pojeździć, aby aktywnie spędzić czas? Jeżeli tak, to doskonale trafiłeś! wewnątrz naszego felietonie po opowiadamy Tobie o tych lokalizacjach w kontekście tras rowerowych!
Maroko
Author: Maroko Travel
Source: Maroko Travel


Szlaki rowerowe są niewiarygodnie popularne już od bardzo dużo latek - są idealne dla "koneserów" tych konkretnych dwukołowców, którzy uwielbiają w aktywny sposób spędzać własny czas - czy samotnie, czy z rodziną. trasy rowerowe mazury są do tej rzeczy doskonałe, gdyż są o wiele bardziej spokojniejsze niż te, o których to opowiemy w dalszej cząstce artykułu. Powracając jednak do temaciku trasy rowerowe na mazurach bywają doskonałe dla rodzin - mają możliwość być krótsze, albo >> dużo więcej www.villamare.com.pl dłuższe, trwać parę minut albo kilka godzin - wszyściutko jest zależne od te rzeczy ile pragniemy spędzić wśród nich czasu, i jak dużo mamy wewnątrz siebie siły. Oczywiście wszystkie szlak jest oznaczony odpowiednim kolorkiem, jednak nie wątpiąc w to cięższymi trasami bywają te w następnym punkcie naszego tekściku...


obrazeczek - przemysł
Author: Marcin Polak
Source: http://www.flickr.com


Szlaki rowerowe wewnątrz gór, a dokładniej trasy rowerowe Zakopane to całkowity raj dla rasowych wyczynowców, choć i tutaj odnajdziemy parę "łagodniejszych" szlaków. Zakopane jednak wyszczególnia się trudnością, a nie łatwością szlaków, przez fakt bycia tak jakby "stolicą" polskich gór.
W uzależnieniu od trasy, posiadamy różnego typu stopnie różnic górek, oraz różne czasy przejazdu, które to zazwyczaj maja taką samą długość, jednakże poprzez wzgląd właśnie na różnice górek, ma możliwość wynieść dłuższy, albo krótszy czas. Z tego powodu dobrze zaplanuj swój szlak, zanim się na nią wybierzesz!