Urlop… jesienią

To fałsz, że na wczasy powinno się jeździć tylko latem. W wypoczynkowych państwach, które są popularne wśród turystów, znośne temperatury zwykle panują cały rok. Poza tym w czasie posezonowym koszty noclegów są zdecydowanie niższe, co jest wielkim atutem dla wszystkich tych, którzy liczą się z każdym groszem. To doskonała szansa na wypoczynek dla mniej zamożnych.


hiszpańskie zabytki
Author: Ben Garrett
Source: http://www.flickr.com
Jeśli się regularnie loguje na witryny biur podróży (sprawdzone biuro), można napotkać na takie perełki jak Majorka last minute all inclusive. Podstawowa do wygranej jest determinacja – na promocje czatują zazwyczaj setki ludzi. Należy pamiętać o znaczeniu koncepcji „last minute” – od zarezerwowania wakacji do początku podróży nierzadko jest zaledwie kilka dni, rozsądnie jest więc zawczasu spakować wszystkie torby i zapytać o urlop w miejscu pracy.

Fantastycznym pomysłem na październikowy wypad może być last minute do Barcelony - wycieczki last minute z biura Pedro travel. Nie będzie tam gorąco jak w Maroku czy Turcji, jednak stolica Katalonii ma do zaoferowania o wiele więcej atutów. To zjawiskowe hiszpańskie miasto czaruje wyjątkowym klimatem i fantastyczną architekturą. W mieście można zauważyć ogromny wpływ Gaudiego – płodnego artysty, który żył w Barcelonie. Jeżeli chodzi o wakacje Barcelona oferuje szeroki wachlarz przybytków. Funkcjonują tanie schroniska dla młodzieży, klasyczne hotele i bogate apartamenty. Wybór jest zależny rzecz jasna od pieniędzy. Dokładne informacje na temat danych miejsc noclegowych znajdziesz przy pomocy internetu.


Jeżeli masz dużo gotówki odłożonej na wycieczkę i szukasz najelegantszych miejsc noclegowych kraju Cervantesa, należy do wyszukiwarki internetowej wstawić sformułowanie „apartamenty Hiszpania” - . Bez wątpienia odszukasz wiele wartych uwagi miejsc, zwłaszcza w Madrycie. Kiedy odwiedzisz Madryt, przejdź się na olbrzymi stadion najbardziej utytułowanej drużyny futbolowej – Realu Madryt.