W jaki sposób tanio spędzić weekend majowy?

Nie musisz wydać mnóstwa pieniążków, aby spędzić go w ciekawy i wyjątkowy sposób. Zainspiruj się naszymi pomysłami po czym zaskocz swych najbliższych.


Jeśli posiadasz nieogromny budżet, to propozycją na interesujące spędzenie wolnego czasu jest jednodniowy wypad w ciekawe miejsce w Twej okolicy.


Hiszpania
Author: Nicolas Raymond
Source: http://www.flickr.com


Pomysłów jest mnóstwo. Można zaaranżować eskapadę rowerową i zrobić majówkę w pobliskim lesie. Ciekawą propozycją jest również zwiedzanie zabytków w większym mieście. Aby nie było nazbyt monotonnie, możesz pożyczyć miejski rower by spojrzeć na miasto, które dobrze znasz z nowej perspektywy. Następne propozycje powinny zainteresować miłośników natury. Można wybrać się nad rzekę w okolicy i łowić ryby. Jeśli jednak wolisz bardziej czynne formy zabaw, możesz spróbować spływu kajakowego. To doskonała rozrywka. Weekend majowy Pieniny to też świetny sposób spędzenia czasu wolnego.
Jak widzimy po majowych weekendach w ostatnich latach, aura w tym czasie potrafi zaskakiwać. Jeżeli nie chcesz narażać się oraz wydawać pieniędzy na wyjazd wyłącznie po to, ażeby przesiadywać w hotelowym pokoju, to można również wyjątkowo czas ten spędzić w domu. Jest to zdecydowanie najtańsze rozwiązanie, a w niektórych przypadkach nawet darmowe. Ale co robić w domu, by się nie nudzić jak też nie zmarnować czasu wolnego? Jeżeli jednak aura dopisze, to dobrą propozycją jest grill w ogrodzie.


Kiedy jednak wstaniesz z łóżka 1 maja, a z niebios będą się lały strugi deszczu, wówczas z grilla nici. Wówczas możesz zaprosić przyjaciół na wspólne pitraszenie w domu i zaaranżować wieczór rozgrywek w gry planszowe albo maraton kinematograficzny.